Conversatie
– Atat? Doar atat? – Ce vroiai mai mult? – Pai ma gandeam ca vei reactiona altfel, tu chiar nu ai pus nici un sentiment? – Nu asa era vorba? Fara sentimente? – Da, da nu te credeam in stare…. – Si aici ne spunem … ce? La revedere? – Numai rade, nu e de …